PAJARITO COMPUESTA HIERBAS 0,5KG (Z ZIOŁAMI) Yerba mate

31,97 zł
Brutto

Ostrokrzew Paragwajski, znany również w naszym kraju jako herbata Yerba Mate staje się coraz bardziej popularnym napojem. Nic w tym dziwnego, ponieważ Yerba Mate bardzo dobrze pobudza, nie powodując drażliwości żołądka. Dodatkowo reguluje ciśnienie i oczyszcza organizm. Yerba Mate, a w potocznej mowie herbata Yerba Mate w przeciwieństwie do kawy, nie wypłukuje magnezu z organizmu oraz nie zostawia osadu na zębach.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PAJARITO COMPUESTA HIERBAS 0,5KG (Z ZIOŁAMI)

 

Opis i działanie:
Pajarito Hierbas to idealna propozycja dla osób gustujących w ziołowych mieszankach. Kompozycja składa się w 90% z ostrokrzewu paragwajskiego oraz w 10% z aromatycznych ziół, między innymi: mięty pieprzowej, Cedronu oraz burito. Orzeźwiający smak przyjemnie pobudza.

Zawartość opakowania:
Listki i patyczki z niewielką ilością pyłu (ostrokrzew paragwajski), mięta pieprzowa, cedron, burrito.

Smak i aromat:
Przyjemna, ziołowa i aromatyczna yerba mate. To siła klasycznych mieszanek ziołowych jest tu reprezentowana pod każdym względem, Takie jest Pajarito.

Dodatkowe informacje:
Już sam aromat jest silniejszy niż kawa. Polecana dla osób, które są zdecydowane na mocne doznania. Wielu mateistów relacjonuje, że ta yerba była ich pierwszym wyborem i to właśnie Ci mateiści najczęściej stają się codziennymi konsumentami Pajarito. Być może wszystko jest kwestią jakości, a Pajarito to jej najlepszy wyraz.

 

Yerba Mate jest tradycyjnym napojem w krajach Ameryki Południowej, głównie w Argentynie, Paragwaju i Brazylii, sporządzanym z wysuszonych i zmielonych liści i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis). Mate pije się przez bombillę - specjalną rurkę z sitkiem na końcu. Najpowszechniejszym naczyniem do picia tej herbatki jest specjalnie przygotowany, wydrążony owoc tykwy. Napar yerba mate często mylony jest z herbatą, ale jest pozyskiwany z zupełnie innej rośliny, niż Camelia sinensis.

Intenson
nowossy135
1 Przedmiot